Weet jij als geen ander hoe je kanalen kunt inzetten om de impact en effectiviteit van marketingcampagnes te vergroten? Weet jij data te vertalen naar klantinzichten en dit om te zetten naar succesvolle campagnes? Dan maken we graag kennis met jou! New Skool Media heeft een breed portfolio met magazinemerken als Columbus Travel, delicious., EW en Zin.

 Marketeer (36 uur)

New Skool Media is één van de grootste multimediale uitgeverijen die Nederlanders met gemeenschappelijke interessegebieden, passies en hobby’s met elkaar verbindt met de beste artikelen en mooiste belevenissen. Het portfolio bestaat uit meer dan twintig bekende magazine merken waaronder delicious, EW, Vorsten, Columbus Travel en Fiets. 

Ben jij de agile marketeer die met ons team de merken verder brengt?  Samen met het team, onder leiding van de product owner, zorg je voor het commerciële succes van 7 tijdschriftenmerken. In de rol als marketeer ben je verantwoordelijk voor het plannen, executeren en bijsturen van multimediale marketingcampagnes. Je analyseert continu de resultaten om de campagnes bij te sturen en nieuwe campagnes te plannen.

Hier word jij blij van;

 • Werken met marketingdata uit alle kanalen, inclusief klantgedrag
 • Werken in een Agile-omgeving
 • Brainstormen met je team om lopende campagnes aan te scherpen en nieuwe initiatieven op te zetten om nieuwe abonnees te werven
 • Met een kritisch oog kijken naar projecten en hierin zoeken naar verbetering o.b.v. voortschrijdend inzicht
 • Werken binnen een gemotiveerd, positief en hecht team

Hier zijn wij naar op zoek;

 • Minimaal HBO, opleiding marketing of communicatie
 • Aantoonbare ervaring/affiniteit met het uitvoeren van campagnes van begin tot eind
 • Basisvaardigheden in data-analyse en rapportage
 • Klantgericht, enthousiasmerend en proactief
 • Een flexibele teamspeler met een ‘getting things done’-mentaliteit
 • Resultaat gedreven

Wat bieden wij?

 • Een cruciale rol in een team dat verantwoordelijk is voor een mooi portfolio
 • Een uitdagende baan voor een prachtig merk
 • Leuke collega’s

Solliciteren?

Heb je interesse en voldoe je aan het profiel? Mail dan je cv met motivatie naar
humanresources@newskoolmedia.nl t.a.v. Chantal Walravens, HR Director.

Wij kiezen er bewust voor om de werving zelf te doen. Op acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet gereageerd.

 

Reacties gesloten