New Skool Media is de millennial van de Nederlandse mediabedrijven: veelzijdig, vrolijk, ambitieus en vol in ontwikkeling. Want? Allereerst de mensen: een energieke mix van ervaring, frisheid, loyaliteit en vakmanschap. En de merken: van prachtbladen als Elsevier Weekblad en delicious., tot Columbus, Seasons en Fiets. Op een toffe plek met de beste koffie, volop ruimte voor focus én gezelligheid, en je mag overal je licht opsteken – ook op spontane borrels

 Vind je het leuk om nieuwe klanten binnen te halen? Haal je waardering uit een tevreden klant? Dan zijn wij misschien wel op zoek naar jou!

Accountmanager automotive (36 uur)

 

Wat ga je doen?
In deze rol krijgt je de kans om te pionieren, nieuwe zakelijke kansen te ontdekken en te creëren.
Als accountmanager draag jij bij aan de groei van de sales-omzet en je bent verantwoordelijk voor je eigen klanten portfolio. Om dit te bereiken, neem je proactief telefonisch contact op met nieuwe en bestaande klanten. Je zult opereren in een echt dynamische omgeving met een gedreven en energiek team. Dit is een geweldige kans om je vaardigheden verder te ontwikkelen, jouw eigen projecten te gaan begeleiden en je kennis en ideeën te delen met de rest. De belangrijkste succesfactor van ons team is de expertise, het vertrouwen en de relatie die we met onze klanten opbouwen.

Wat heb je nodig?

 • Uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden
 • Je bent gek op sales en kunt alles verkopen
 • Een echte teamspeler maar ook in staat om zelfstandig te werken
 • Resultaat en oplossingsgericht
 • Initiatiefrijk en vooruitdenkend
 • Proactief, ondernemend, stressbestendig en resultaatgericht
 • Je hebt een passie voor Automotive
 • Netwerk Automotive branche

 Wat bieden wij je?

 • Een dynamische en uitdagende rol met veel verantwoordelijkheid voor een mooi portfolio
 • Een contract voor 36 uur per week
 • Persoonlijke keuzebudget, reiskosten en andere secundaire arbeidsvoorwaarden
 • PGB pensioenregeling
 • Leuke collega’s
 • Bonusregeling

SOLLICITEREN?
Herken jij jezelf in bovenstaand profiel en wil jij kansen in de mediawereld benutten?
Mail je CV en motivatie dan naar humanresources@newskoolmedia.nl t.a.v. Monique Bakker

 Wij kiezen er bewust voor om de werving zelf te doen. Op acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet gereageerd.

Reacties gesloten