New Skool MediaNew Skool Media

ADVERTEREN

(Zie hier onze Advertentievoorwaarden)

Sales

Tel: 020-2105460
sales@newskoolmedia.nl

Mediabureaus en Key / Corporate accounts

Patrick van Hooy
patrick@valuezipper.nl
020-2105463

delicious., Home and Garden, Seasons, Knipmode en Knippie

Value Zipper
info@valuezipper.nl
Tel: 020-2105463

Kijk, KnowHow, Vorsten, Zin, Roots, 1900 Magazine en 90 Minutes

sales@newskoolmedia.nl
Tel: 020-2105463

Accountmanager Binnendienst

Brigitte Beverwijk
brigitte.beverwijk@newskoolmedia.nl
Tel: 020-2105455

Traffic

Marjola van Iperen
Sabrina Slokker
Aintza Nicolas Gnodde

Tel: 020-2105450

Truckstar, MOTO73, MOTOR Magazine en Formule 1

Freek Mulder
Sales en Marketing Manager
A.I Account/Product Manager MOTO73, MOTOR Magazine en Formule 1

freek.mulder@newskoolmedia.nl
Tel: 020-2105416

Jan Jaap Verweij
Accountmanager Truckstar Magazine & Festival
janjaap.verweij@newskoolmedia.nl
Tel: 020-2105415

Fiets, Fiets Actief, Procycling en Zeilen

Gijsbert Goes
Senior Accountmanager Fiets, FietsActief & Procycling
gijsbert.goes@newskoolmedia.nl
Tel: 020-2105401

Erik van Kasteel
Accountmanager Zeilen
advertentie@zeilen.nl  of  erik.vankasteel@newskoolmedia.nl
Tel: 06 – 14631843

Iris van den Heuvel
Assistent
iris.vandenheuvel@newskoolmedia.nl
Tel: 020-2105430

Telesales Motive & Sport

Olivier Blom
Accountmanager binnendienst Special Interest
olivier.blom@newskoolmedia.nl
Tel: 020-2105459